Ansatte i IHS Revisjon & Regnskap AS

 Inge Stikholmen
Registrert revisor/autorisert regnskapsfører

Inge er oppdragsansvarlig revisor/regnskapsfører og daglig leder av IHS Revisjon & Regnskap. Har arbeidet med regnskap, revisjon og ledelse de siste 20 år.
Telefon: 67 150 600
Mobil: 911 179 60
E-post: inge@ihsregnskap.no
 Ramin Lotfi
Revisormedarbeider/autorisert regnskapsfører

Ramin er utdannet Bachelor i revisjon og arbeider i hovedsak med revisjon av små og mellomstore aksjeselskap.

Telefon: 67 150 600
Mobil: 476 49 506
E-post: ramin@ihsrevisjon.no
Synøve Stabæk
Regnskapsmedarbeider

Synøve har mange års erfaring som medarbeider i regnskapsbyrå og regnskapsansvarlig i privat
næringsliv og jobber med regnskaps- og lønnsføring hos oss.
Telefon: 67 150 600
Mobil: 400 59 056
E-post: synove@ihsregnskap.no
 Siri Pedersen Chawla
Regnskapssekretær

Siri er er i barselpermisjon frem til 1.5.2016



Telefon: 22 427 200
Mobil: 95 905 730
E-post: siri@ihsregnskap.no
 Mai Liss T Kjørli
Revisormedarbeider

Mai Liss er utdannet Bachelor i revisjon og arbeider i hovedsak med revisjon av små og mellomstore aksjeselskap.

Telefon: 67 150 600
Mobil: 466 63 741
E-post: mailiss@ihsrevisjon.no
 Linda Steinheim
Regnskapsmedarbeider

Linda har utdannelse som Bachelor i revisjon og arbeider med regnskap- og lønnsføring.

Telefon: 67 150 600
Mobil:
464 12 919
E-post: linda@ihsregnskap.no
Hua Lan
Regnskapsmedarbeider

Hua er utdannet Bachelor i finans fra Kina og har allsidig erfaring med regnskapsføring både fra Kina og Norge.

Telefon: 67 150 600

E-post: hua@ihsregnskap.no
 Trine Nitschke
Regnskapssekretær

Trine er vår sekretær og tar hånd om vårt sentralbord i tillegg til å føre regnskap for et utvalg kunder

Telefon: 67 150 600
Mobil: 414 33 507
E-post: trine@ihsregnskap.no

*
*
*
*