Ansatte i IHS Regnskap AS

Inge Stikholmen

Registrert revisor/autorisert regnskapsfører

Inge er oppdragsansvarlig revisor/regnskapsfører og daglig leder av IHS Regnskap. Har arbeidet med regnskap, revisjon og ledelse de siste 20 år.

Telefon:
67 150 600

Victoria Guryeva

Siviløkonom/Regnskapsmedarbeider

Victoria har utdannelse Master i økonomi og administrasjon og arbeider med regnskap- og lønnsføring.

Nina Solvang Bjerke

Regnskapsmedarbeider

Nina har arbeidet med regnskap i mange år for kunder innen ulike fagfelt.
Hun har spesielt høy kompetanse på lønnsområdet.

Telefon: 67 150 600
Mobil: 926 67 369
E-post: nina@ihsregnskap.no

Takhmina Bakiyeva

Regnskapsmedarbeider

Takhmina er utdannet Bachelor i økonomi og regnskap og har allsidig erfaring med regnskapsføring både fra Tyskland og Norge.

Telefon: 67 150 600

Oxana Lundblad

Regnskapsmedarbeider

Oxana har erfaring fra regnskapsføring av et utvalg kunder innen ulike bransjer.

Hun er i permisjon frem til september 2019.

Telefon: 67 150 600
Mobil: : 413 66 164
E-post: oxana@ihsregnskap.no

*
*
*
*

Ingunn M. Ruud

Autorisert regnskapsfører/Teamleder

Ingunn er oppdragsansvarlig regnskapsfører og er utdannet Diplomøkonom fra BI. Hun har lang og solid erfaring med regnskap for ulike bransjer.

Telefon: 67 150 600
Mobil: 419 09 419
E-post: ingunn@ihsregnskap.no

Anne Kristine Bjørlo

Regnskapsmedarbeider

Anne Kristine har utdannelse som Bachelor i økonomi og administrasjon fra BI og arbeider med regnskap- og lønnsføring.

Telefon: 67 150 600
Mobil:
977 49 479
E-post: annekristine@ihsregnskap.no

Grete Lundblad

Regnskapsmedarbeider

Grete har mange års erfaring og arbeider med regnskapsføring av små og store bedrifter.

Telefon: 67 150 600
Mobil: 958 89 673
E-post: grete@ihsregnskap.no


Helene Vindenes Dahl

Regnskapsmedarbeider

Helene er utdannet innen regnskap fra Treider fagskoler og fører regnskap for små og store bedrifter innen ulike bransjer.

Telefon: 67 150 600
Mobil: 932 28 702
E-post: helene@ihsregnskap.no


Trine Nitschke

Regnskapssekretær

Trine har ansvar for vårt internregnskap og fakturering, i tillegg til å føre regnskap for et utvalg kunder.

Telefon: 67 150 600
Mobil: 414 33 507
E-post: trine@ihsregnskap.no